nepřihlášený zákazník
Košík je prázdný

Hesperia s.r.o. - u nás se nakupovat vyplatí Hesperia s.r.o. - u nás se nakupovat vyplatí

Aktuální výpis: podle značek

ceny jsou konečné a úplné a zahrnují všechny autorské poplatky a smluvní navýšení

dostupnost zboží:

sklad prodejna, sklad e-shop (k okamžitému odběru či odeslání)
sklad externí e-shop (POZOR - k odběru či odeslání obvykle za 1-2 pracovní dny !)
výrobek není skladem (informujte se na aktuální dostupnost)
výrobek není dostupný
zakázková výroba (informujte se na aktuální možnost dodávky )

TP-Link » síťové prvky » média konvertory »

  1 

zobrazeno

standardně od nejlevnějšího od nejdražšího
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module, 10km, TX/RX: 1310/1550 nm

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module, 10km, TX/RX: 1310/1550 nm

Cena s DPH 879.00
Cena bez DPH 726.45
Dostupnost:

TP-LINK MC100CM

Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km

Cena s DPH 931.80
Cena bez DPH 770.08
Dostupnost:

TP-LINK MC110CS

Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

Cena s DPH 931.80
Cena bez DPH 770.08
Dostupnost:

TP-LINK MC111CS

Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45

Cena s DPH 1 163.92
Cena bez DPH 961.92
Dostupnost:

TP-LINK MC112CS

Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

Cena s DPH 1 163.92
Cena bez DPH 961.92
Dostupnost:

TP-LINK MC200CM

Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km

Cena s DPH 1 468.99
Cena bez DPH 1 214.04
Dostupnost:

TP-LINK MC210CS

Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

Cena s DPH 1 477.28
Cena bez DPH 1 220.89
Dostupnost:

TP-LINK MC220L

Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode

Cena s DPH 739.47
Cena bez DPH 611.13
Dostupnost:

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC MM Module

Multirežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351.

Cena s DPH 879.00
Cena bez DPH 726.45
Dostupnost:

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SM Module

Optické modulární karty řady TL-SM311 slouží k prodloužení vzdálenosti připojení a připojují se k našim řízeným/inteligentním webovým přepínačům. Umí prodloužit vzdálenost přenosu až na desítky kilometrů a uspokojit tak požadavky na dosah sítě LAN. U

Cena s DPH 879.00
Cena bez DPH 726.45
Dostupnost:

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

Obousměrný SPF modul WDM. Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení.

Cena s DPH 1 539.00
Cena bez DPH 1 271.90
Dostupnost:

  1 

Inkousty za 99,- Kč včetně DPH !

Kompatibilní inkousty s čipem. Garance 100% kvality ! Canon » Epson »