GDPR Doprava a platby Obchodní podmínky O nás Kontakty
+420 387 319 703


Hesperia s.r.o. - u nás se nakupovat vyplatí

Aktuální výpis: podle značek

Pomáháme chránit životní prostředí !

Klademe důraz na ochranu životního přostředí.

V současné době spolupracujeme se společnostmi Hewlett-Packard, Canon, OKI, Lexmark a Epson na ekologické likvidaci použitého spotřebního materiálu. V rámci ekologických programů těchto společností je možné v naší firmě zdarma odevzdávat použitý spotřební materiál následujícím způsobem:

Hewlett-Packard :
V rámci ekologického programu pro originální spotřební materiál HP Planet Partners je možné odevzdávat zdarma na likvidaci originální tonery, válce a inkousty HP. Za rok 2010 jsme odeslali k likvidaci v rámci toho programu 1.281 kg použitých tonerů. V roce 2011 to bylo 878 kg.
Stránky s možností Vašeho přímého zapojení do programu  HP Planet Partners »

OKI :
V rámci ekologického programu společnosti OKI je možné zdarma odevzdávat na likvidaci originální tonery a válce OKI.

Lexmark :
V rámci ekologického programu společnosti Lexmark je možné zdarma odevzdávat na likvidaci originální tonery a válce Lexmark.

Epson :
V rámci ekologického programu společnosti Epson je možné zdarma odevzdávat na likvidaci originální tonery a válce Epson.

Canon :
V rámci ekologického programu pro originální spotřební materiál je možné odevzdávat zdarma na likvidaci originální tonery, válce a inkousty Canon. Odkaz na stránky s možností Vašeho přímého zapojení do programu »